درباره ما -ایران قارچ ملارد

ایران قارچ ملارد یکی از بزرگترین مجموعه های تولید کننده تجهیزات سالن های قارچ و هم چنین راه اندازی و ساخت سالن های قارچ می باشد.

زمینه های فعالیت ایران قارچ ملارد:

  1. تولید تجهیزات سالن قارچ
  2. نماینده فروش کمپوست قارچ ملارد و جوانه
  3. مشاوره و آموزش پرورش قارچ دکمه ای و صدفی
  4. تامین سیستم های گرمایشی و سرمایشی سالنهای قارچ و گلخانه ها

جهت دریافت مشاوره و کسب آگاهی و همچنین خرید کمپوست قارچ و خاک پوششی با شماره های 02166901299 و 02166921494 تماس حاصل نمایید . 

 

ما با تجهیز و راه اندازی بیش از صد سالن پرورش مفتخریم تا در صنعت کشاورزی کشور خدمت کرده باشیم.

ساخت و تولید انواع تجهیزات سالن قارچ :

  • رطوبت ساز
  • هواساز ایرواشر
  • قفسه بندی نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک
  • فن صنعتی اگزاست
  • تجهیزات برداشت و نگهداری قارچ
  • و ….

کیفیت بالای محصولات ایران قارچ ملارد و صادرات این مجموعه به کشور ازبکستان و تاجیکستان گواه تلاش ارزنده متخصصین و مشاورین ما می باشد.

ما با در نظر گرفتن شرایط اقلیمی ایران ، اقدام به بومی سازی تجهیزات سالن های قارچ نموده ایم . این دستاورد منجر به افزایش راندمان سالن های قارچ و کاهش هزینه های قارچ کاران محترم شده است.

مشاوره گام به گام 

حتی پیش از شروع پرورش قارچ ، مشاورین ما همراه شما هستند. آیا پرورش قارچ سودمند است ؟ آیا سوله ای که در نظر گرفته شده است مناسب پرورش قارچ می باشد ؟ مشاورین ما صادقانه به شما پاسخ خواهد داد .

ما از ابتدای تصمیم گیری تا فروش محصولات با شما خواهیم بود. 

در تمام استان های کشور، سیستان و بلوچستان، گلستان، خراسان و … قارچ کاران محترم به ایران قارچ ملارد اعتماد نموده و از تجهیزات ما استفاده می نمایند.

فروش معتبرترین برندهای کمپوست کشور :

ایران قارچ ملارد نماینده فروش کمپوست ملارد و همچنین یکی از نمایندگان کمپوست جوانه می باشد. ایران قارچ ملارد بهترین کمپوست قارچ در ایران را در اسرع وقت به مشتریان خود ارائه می نماید.

باردهی بالا ( در حدود 30-35%) از ویژگی های کمپوست ملارد و کمپوست جوانه می باشد.

جهت دریافت مشاوره و کسب آگاهی و همچنین خرید کمپوست قارچ و خاک پوششی با شماره های 02166901299 و 02166921494 تماس حاصل نمایید . 

تماس با ما (مشاوره)
error: Content is protected !!